Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Občianske združenie Pomoc PerešuHľadať
 
 

Výstavba Leegooo herne

Informácie k výstavbe

       V roku 2018 sa na rade Občianskeho združenia Pomoc Perešu rozhodlo, že tohto roku začneme s výstavbou Leegooo herne pre deti. Nová Leegooo herňa by mala byť umiestnená pri detskom ihrisku v Pereši, na pozemku nášho združenia. Stavba detskej herne bude jednopodlažná, bez poschodia. Týmto krokom odbúrame možnú prekážku pre imobilné deti či mamičky s kočíkmi. Detská Leegooo herňa bude zmontovaná z nových oceľových kontajnerov na mieru, ktoré budú zateplené minerálnou vlnou. Súčasťou detskej herne by mali byť toalety, kuchynka, technická miestnosť, sklad a garáž.

Občianske združenie Pomoc Perešu


 

Transparentný účet

       Náklady na výstavbu a prevádzku (asi 45 000 €) budú financované našimi partnermi a ak nám pomôžete, tak aj vami. Práve preto sme v minulom roku založili pre Občianske združenie Pomoc Perešu TRANSPARENTNÝ ÚČET. Ten bude slúžiť výlučne na výdavky spojené s financovaním výstavby Leegooo herne a jej následným prevádzkovaním. Všetky príspevky, ale aj výdavky na výstavbu a prevádzku budú 24 hodín zverejnené online na www.fio.sk

       Všetci, ktorí nám chcete pomôcť s financovaním výstavby Leegooo herne pre deti tak môžete urobiť prostredníctvom bankového prevodu či vkladom na náš transparentný účet vedený vo FIO banke, a.s.: IBAN: SK25 8330 0000 0027 0147 2050. V prípade ďalších informácií nás môžete kontaktovať na pomocperesu@gmail.com prípadne na 0948 28 33 55. Ďakujeme.

                          Občianske združenie Pomoc Perešu


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka